Načo do lesa...Vzoprieť sa osudu?

Novoročné predstavzatia ...

Publikované 13.01.2018 v 17:59 v kategórii pokračovanie, prečítané: 17x

Rozhodol som sa .... A vôbec sa na svoje rozhodnutie nesústredím a potom sa mi zdá, že mi niečo bráni v postupe.
Chcem sa viac hýbať /cvičiť/.A keď som konečne vonku na turistike spomalím a hovorím si,že čo je to za život,keď si nemôžem zvoliť vlastné tempo.Lenže potom vidím iného človeka, ktorý /na sebe / maká a nestačím sa čudovať, keď ho stretnem za tri mesiace a je akýsi zmenený. Vyšportovanejší ...A mne tri mesiace pripadajú ako dva dni.Potom si to vyčítam,že ja som dokopy nič neurobil a stratil kopu času.
Našťastie sa dá vyhovoriť na ....A takto sa dá prežiť aj celý život.S výhovorkami v hlave.
Stále počúvam ako treba žiť. Informácií je mnoho, ale aj tak si z nich väčšinu nepamätám. Nakoniec si musím vymyslieť niečo z vlastnej hlavy. Lenže v mojom živote je mnoho úskalí, ktoré mi nedovoľujú jednoducho žiť. Sú to rôzne starosti a prekážky, a tak nakoniec riešim na prvom mieste tie...nie moc príjemné.
Dnes som po dlhom čase nadobudol pocit, že som akýsi slobodnejší a mám viac času, ale hneď som ten čas premárnil sedením pri compe. A videl spústu nových bezcenných informácií. A teraz si nadávam, že som mal robiť niečo užitočnejšie. Človek mieni a život mení. A potom ma napadne, že tento čas sa už nikdy nevráti. A tak premárnim ďaľší, meditovaním ako naložiť s časom. Ešte že príde noc a ráno sa zobudím plný elánu a plánov ako naložiť so svojím časom.
A zase boli vianoce....

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?